Elbing 1945 - Odnalezione wspomnienia

Tomasz Stężała

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Nowiny Babeczki grają czyli Dr Irena Eris w Sand Valley.

Babeczki grają czyli Dr Irena Eris w Sand Valley.

Email Drukuj PDF

Elbląskie pole golfowe Sand Valley w Pasłęku gości pierwszy wielki turniej golfowy w tym roku. Sympatyczne babeczki zjechały w znacznej liczbie by przy okazji gry w golfa, sponsorowanego przez firmę pani Ireny Eris, dobrze się bawić i atrakcyjnie spędzić czas.

 Będąc w poniedziałkowy ranek na polu widziałem panie rozgrzewające się na driving range, chippujące na akademii czy doskonalące puttowanie.  A obszernym namiocie, obok oczywistej części gastronomicznej, rozłożył się butik znanej firmy. Sądząc z entuzjazmu uczestniczek , przyjazd do Sand Valley jest wielką przyjemnością. A dla obserwujących go mężczyzn satysfakcją w obserwowaniu aktywnych pań, których ambicja i chęć walki wynagradza często niezbyt wielkie jeszcze umiejętności.

Dla członków szkolnego klubu golfowego przy III LO turniej jest szansą na sprawdzenie się w roli caddiego i podpatrzenia jak grają zawodniczki.

Dla elbląskich mediów możliwość oderwania się od przedwyborczej gorączki - z tym, że nikogo z przedstawicieli nie widziałem. A szkoda, bo to także szansa na reklamę naszego miasta.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Strona główna Nowiny Babeczki grają czyli Dr Irena Eris w Sand Valley.