Elbing 1945 - Odnalezione wspomnienia

Tomasz Stężała

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Nowiny Debiut autorski

Debiut autorski

Email Drukuj PDF

Pogodę w Elblągu mamy fatalną - pieruńsko zimno i jeszcze ten wiatr a mimo to do Biblioteki Wojewódzkiej przyszła cała masa ludzi. Część z nich niestety musiała siedzieć na schodach lub stała. I oprócz zaproszonych osób multum twarzy nieznanych - w większości starszych ale też kilkanaście młodych.

Podpisywanie książek i potem dwugodzinna rozmowa z panią Agnieszką Jarzębską z portalu E-Światowidhttp://www.eswiatowid.pl/ ), świetnie przygotowaną do rozmowy i zadającą nietuzinkowe pytania. Do tego wiele pytań i uwag ze strony publiczności, w tym to najważniejsze: kiedy tom II ?

To wielka przyjemność mówić o tym co się lubi i co sprawia przyjemność tylu ludziom. I tak jak mówiłem pod koniec spotkania - ktokolwiek przejmie stery władzy w Elblągu musi zrozumieć, że mieszkańcy maja masę pomysłów jak za pomocą historii przekształcić nasz "skansen" w tętniące głosami zachwyconych turystów sławne na cały kraj i Europę centrum.

I kolejne podziękowania dla tych wszystkich którzy przyszli i którym sprawy naszego miasta nie są obce, paniom Agnieszce i Halinie za pomysł i zaproszenie i już umawiam się na kolejne spotkanie.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Strona główna Nowiny Debiut autorski