Elbing 1945 - Odnalezione wspomnienia

Tomasz Stężała

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Nowiny Deszczowo w Olsztynie

Deszczowo w Olsztynie

Email Drukuj PDF

Piątkowy wieczór spędziliśmy w Olsztynie w Klubie Gazety Polskiej na kolejnym spotkaniu autorskim, które zorganizował szef UPRu - Piotr Lisiecki. Pogoda była nieszczególna - mżawka cały czas, zimno i ponuro. Dobrze chociaż, że parking nad Łyną (ulica Górna) jest bezpłatny od godziny 16. Elbląscy, z Ratusza, powinni też o czymś takim pomyśleć.  Dzięki temu ruch na Starym Mieście był spory. To miasto pozytywnie się zmienia. Część rozwiązań można by przyjąć także w Elblągu.

Moje książki w Olsztynie zna niewiele osób, ale do Klubu przyszło sporo jego bywalców. Chyba szybko udało się nawiązać nić porozumienia, bo dwie godziny przebiegły błyskawicznie i po raz pierwszy przebieg spotkania został sfilmowany. Mam nadzieję, że  „Porucznicy” spodobają się.

Dziękuję pani Wioletcie i Piotrowi za zaproszenie i fajny wieczór. Bardzo podobała mi się opinia, że książkę tę powinny czytać panie. Wprawdzie moim „docelowymi” czytelnikami są mężczyźni ( bo ich z zasady interesuje historia i wojny), ale chyba nie powinienem zapominać o większości czytelników w Polsce.

Warto było tłuc się ciemnymi, śliskimi drogami by pogadać o ważnych sprawach.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Strona główna Nowiny Deszczowo w Olsztynie