Elbing 1945 - Odnalezione wspomnienia

Tomasz Stężała

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Nowiny Pracowity listopad 2015

Pracowity listopad 2015

Email Drukuj PDF

Koniec roku 2015 przyniósł mi sporo ważnych wydarzeń. Wreszcie pojawił się pierwszy tom "Pułkowników 1944", który został zauważony przez media i czytelników oraz zdobywa pozytywne oceny krytyków.

 

Nie tak dawno miałem przyjemność spotkać się z czytelnikami w Bibliotece Elbląskiej i nagrałem materiał dla TV Elbląg. Do tego doszły dwa spotkania z księgarni MATRAS w Centrum Handlowym "Ogrody". Szczególnie to ostatnie było bardzo pracowite - może miałem z pięć minut by przeglądnąć nowości wydawnicze na półkach. Ciekawe rozmowy, wyrazy sympatii potwierdzające, że moja skrobanina sprawia ludziom przyjemność i ma sens. Księgarnia sprzedała co najmniej kilkanaście książek, więc chyba byli zadowoleni.

W poniedziałek 23 listopada o 17.15 jestem w bibliotece w Braniewie.  W sobotę 28 jadę do Warszawy na kolejne Targi Książki Historycznej. Mam nadzieję, że uda się pchnąć naprzód prace nad "Gniazdami orłów" - pozycją o elbląskim lotnisku i nie tylko (współautorem jest Edward Jaremczuk) oraz zawieźć wydawcy w pełni gotowy do "obróbki" drugi tom "Pułkowników".

A 29, w niedzielę o 16.00, w kościele Świętego Brata Alberta przy ulicy Częstochowskiej kolejne spotkanie z czytelnikami. Najtrudniejsze, gdyż na własnych śmieciach.

 

Komentarze  

 
0 #1 BENEDYKT 2015-11-23 00:33
WITAM

Proszę o informację o której godzinie i gdzie będą odbywać się targi ponieważ chciałbym Pana spotkać i otrzymać dedykację w jednej z Pana książek ( mam wszystkie ) .

Pozdrawiam
Benedykt Korzeb - wierny czytelnik
Zacytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Strona główna Nowiny Pracowity listopad 2015