VT iRepair - шаблон joomla Авто

Najbliższe plany

2021.12

Przez media padają pytania o kolejne plany związane z literaturą.  Cóż, są one skromne. Obecnie pracuję nad kolejną (czwartą) częścią serii (Wojna bogów) z planem ukończenia jej w pierwszej połowie przyszłego roku. Niedługo powinna pojawić się (w serii książka za dychę) trzecia część powieści z czasów rzymskich, pt: „Wandale”.  Ze względu na ograniczenia wprowadzane przez rząd, musiałem odwołać plany spotkań autorskich w Braniewie, Gdańsku, Tczewie; co do pozostałych – uległy one zawieszeniu. Gdy pytacie Państwo o brak w księgarniach „Asa i damy” – proszę pytania i skargi kierować do wydawnictwa Novae Res, nie do mnie. Może to obudzi wydawnictwo.

image015W maju 2018 roku Poznań był polską stolicą lotnictwa – NATO Tiger Meet w Krzesinach oraz Air Show nad lotniskiem Ławica

Najpierw lotnisko wojskowe w podpoznańskich Krzesinach. To właśnie tam 18 maja br. miało miejsce spotkania spotterów z nieomal całego świata. Poza Polakami byli przedstawiciele  nieomal wszystkich europejskich nacji oraz przybysze z Japonii czy Kanady. Widok kilkutysięcznej grupy miłośników fotografowania to nic  w porównaniu z tym co można było zobaczyć w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego. Zacznę najpierw od kilku danych liczbowych – ponad 70 maszyn z 14 krajów to naprawdę niesamowity widok. Największe zainteresowanie wzbudzały jednak te samoloty, które stosownie do organizowanego od lat spotkania, ćwiczenia występowały w okazjonalnym „tygrysim malowaniu”.

Czytaj więcej...