VT iRepair - шаблон joomla Авто
Dla tych z Państwa, którzy chcieliby przeczytać niepublikowane, lub publikowane dawno temu moje książki, proponuję ich przeczytanie w formacie pdf, który akceptują nie tylko komputery, ale i elektroniczne czytniki książek.
Jak to zrobić? Wystarcz zgłosić taką chęć poprzez maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz informację, jaką książką jesteście Państwo zainteresowani. Po otrzymaniu od Was wiadomości, prześlę numer konta, by przelać “dychę” albo “dychę+”. Można poprosić także o dedykację, którą wkleję w formie zdjęcia na drugiej stronie książki. Po otrzymaniu przelewu zaraz przesyłam plik na otrzymany od nadawcy adres mailowy.
 
Dlaczego taka forma?
W ciągu blisko dziesięciu lat pisania i publikowania poznałem od podszewki działanie rynku księgarskiego oraz pracy z różnymi wydawcami. Wrażenia są na tyle dobitne, że w końcu postanowiłem, iż nie ma sensu użerać się, lecz mogę pokazać swoje pisanie na własnych warunkach, za ową “dychę”.  To kwota, którą wydajecie Państwo na lody, więc nie będzie obciążeniem budżetu, a dla mnie informacją, że w pewien sposób doceniacie moją pracę. Wiem, że w ten sposób tracę czytelników papierowych wydań, ale trudno. Za dużo siwych włosów na głowie na walkę z systemem straciłem.
Na pierwszy rzut idzie “16 pancerna” – moje ukochane “dziecko”, bo częściowo autobiograficzne. Do tego okazuje się, że praca jest nadal  w wielu płaszczyznach aktualna.  Za jakiś czas pojawią się kolejne powieści, które wzbogacą ofertę.
 
Życzę spokojnego czytania.
Tomasz Stężała

 
Do pobrania:
 
 
Książka za dychę

Książka w formacie pdf za 10 zł