VT iRepair - шаблон joomla Авто

Najbliższe plany

2021.12

Przez media padają pytania o kolejne plany związane z literaturą.  Cóż, są one skromne. Obecnie pracuję nad kolejną (czwartą) częścią serii (Wojna bogów) z planem ukończenia jej w pierwszej połowie przyszłego roku. Niedługo powinna pojawić się (w serii książka za dychę) trzecia część powieści z czasów rzymskich, pt: „Wandale”.  Ze względu na ograniczenia wprowadzane przez rząd, musiałem odwołać plany spotkań autorskich w Braniewie, Gdańsku, Tczewie; co do pozostałych – uległy one zawieszeniu. Gdy pytacie Państwo o brak w księgarniach „Asa i damy” – proszę pytania i skargi kierować do wydawnictwa Novae Res, nie do mnie. Może to obudzi wydawnictwo.

2Piękne imię, prawda?  

Imię, które ma wiele znaczeń.  Pamiętacie o owej Wandzie, co to Niemca nie chciała?

A może chodziło o trudną miłość do cudzoziemca?

Na pewno Wanda musi być piękna. W chwilach radosnych jest łagodna, troskliwa, wręcz życiodajna. Lecz gdy się pogniewa bywa zaborcza i śmiertelnie niebezpieczna. Wtedy biada tym wszystkim: mężczyznom i kobietom, stającym na jej drodze.

W Wandzie kocha się wielu i wielu jest od niej uzależnionych. Cierpliwie muszą znosić jej kaprysy by zachować spokój ducha. Do tego dochodzi ważne historyczne tło, determinujące działania bohaterów.  Jak zwykle historia ma swój wpływ na bohaterów moich książek i tak jest tym razem.

Co ważne, wkrótce do Wandy dołączy Magnus.

Wanda dostępna jest w formacie pdf lub epub

Fragment najnowszej książki "Wanda"