VT iRepair - шаблон joomla Авто

 

Taka okazja nie zdarza się często. A raczej bardzo rzadko. Włączają Cię w tryby maszyny nazywającej się „wycieczka do Nowego Jorku”, pokrywają większość kosztów. To, co tam kiedyś kołatało się w głowie, że może wybrać się, by pojechać i zobaczyć, dotknąć i samemu przekonać się jak żyją ludzie na ziemi wciąż dla wielu obiecanej.

Od 15 lutego możecie się Państwo cieszyć obecnością na rynku księgarskim mojej nowej, długo wyczekiwanej książki. Rozpoczyna ona jednocześnie serię „Krzyżacką”, która na razie liczy dwie części, ale jak dobry Bóg pozwoli, będzie ich więcej. Zgodnie z tradycją, chcę załączyć kilka map i planów, by ułatwić orientację ma powieściowej materii.

Rada Miasta Elbląga, jednogłośnie uznała 2017 rokiem mojego Dziadka, Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego, honorowego obywatela Elbląga.

Inicjatorem był pan Marek Pruszak, przewodniczący Rady. Zgodnie z doniesieniami medialnymi, włodarze chcą uczcić 110 rocznic? urodzin (29 września) uroczystą i nadzwyczajną sesję Rady z udziałem rodziny, a także imprezami skierowanymi do młodzieży i mieszkańców. Na sesję mają zostać zaproszeni także przedstawiciele Kranowa i Wolbromia - miast, których Dziadek był honorowym obywatelem.

spot