VT iRepair - шаблон joomla Авто

Najbliższe plany

2021.12

Przez media padają pytania o kolejne plany związane z literaturą.  Cóż, są one skromne. Obecnie pracuję nad kolejną (czwartą) częścią serii (Wojna bogów) z planem ukończenia jej w pierwszej połowie przyszłego roku. Niedługo powinna pojawić się (w serii książka za dychę) trzecia część powieści z czasów rzymskich, pt: „Wandale”.  Ze względu na ograniczenia wprowadzane przez rząd, musiałem odwołać plany spotkań autorskich w Braniewie, Gdańsku, Tczewie; co do pozostałych – uległy one zawieszeniu. Gdy pytacie Państwo o brak w księgarniach „Asa i damy” – proszę pytania i skargi kierować do wydawnictwa Novae Res, nie do mnie. Może to obudzi wydawnictwo.

Dlaczego w naszym kraju największe polityczne szwindle dzieją się nocami? I dlaczego rządzą Polską mentalni bolszewicy, widzący w słowach ‘naczelnika’ najświętszą rację? I dlaczego tyle milionów ludzi dało się kolejny raz nabrać na kiełbasę wyborczą – z zielska?

18 września 2020 będzie przełomowa datą w historii najnowszej Polski. Paluszkami komuchów, socjalistów pobożnych i niepobożnych, oraz pożytecznych idiotów naciskających przyciski do głosowania w Sejmie Polska stała się Weichselgau.  To, o co bezskutecznie walczyli latami niemieccy biznesmeni, spełniło się w cudowny sposób, a Aniela Merkelowa ze szczęścia nie będzie mogła z tydzień spać. Polska broniąca się gospodarczo przed wielkim bratem zza Odry zwłaszcza w rolnictwie, teraz bez walki skapitulowała. Ba, sama założyła sobie niewolnicza obrożę na szyję!

 

Czytaj cały artykuł [pdf]