VT iRepair - шаблон joomla Авто

Najbliższe plany

2021.12

Przez media padają pytania o kolejne plany związane z literaturą.  Cóż, są one skromne. Obecnie pracuję nad kolejną (czwartą) częścią serii (Wojna bogów) z planem ukończenia jej w pierwszej połowie przyszłego roku. Niedługo powinna pojawić się (w serii książka za dychę) trzecia część powieści z czasów rzymskich, pt: „Wandale”.  Ze względu na ograniczenia wprowadzane przez rząd, musiałem odwołać plany spotkań autorskich w Braniewie, Gdańsku, Tczewie; co do pozostałych – uległy one zawieszeniu. Gdy pytacie Państwo o brak w księgarniach „Asa i damy” – proszę pytania i skargi kierować do wydawnictwa Novae Res, nie do mnie. Może to obudzi wydawnictwo.

WandaleDługo to trwało, ale wreszcie udało się opracować tekst trzeciej części przygód Grakchusa (Kraka). Tym razem legendarny nasz praprzodek bierze udział w naprawdę przełomowych wydarzeniach związanych z wędrówką narodów ku rzymskim granicom.

Pliki (pdf, epub, mobi) możliwe do pobrania w ramach „książki za dychę”, po kontakcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.